Ügyfélkapu bejelentkezés Ügyfélkapu

Álláslehetőség

Junior Webfejlesztő

        Feladatai:

  • közreműködés a weboldalak, webalkalmazások tervezésében

  • tervdokumentációk készítése

  • Új weboldalak, web- alapú alkalmazások fejlesztése LAMP környezetben

  • meglévő weboldalak továbbfejlesztése, karbantartása

  • fejlesztési dokumentációk elkészítése

    Szakmai elvárások a leendő munkatársakkal szemben:

  • Felsőfokú informatikai végzettség

  • PHP, Javascript, MySQL, HTML(5), CSS(3)

  • Magas szintű Microsoft Office ismeretek

  • Objektum orientált gondolkodás

    Előnyt jelent:

  • JQuery fejlesztői szintű ismerete

  • Bootstrap fejlesztői szintű ismerete

  • bármely keretrendszer fejlesztői és/vagy felhasználó szintű ismerete

  • tartalomkezelő rendszerekkel (CMS) kapcsolatos tapasztalat

  • jártasság XML, JSON, SOAP kommunikációban

  • a site-builderként szerzett tapasztalat

  • Jártasság reszponzív oldalak fejlesztésében

  • Tesztelési ismeretek

    Személyes elvárások a leendő munkatársakkal szemben:

  • csapatmunkára való hajlandóság, de ugyanakkor önálló, precíz munkavégzés;

  • gyakorlatias hozzáállás;

  • képesség több feladat párhuzamos elvégzésére;

  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Elvárt nyelvismeret és annak szintje: szakmai angol nyelvtudás

Különleges lehetőségek a cégnél: integrációs mentori program

Személyzeti ügyekért felelős kapcsolattartó: Pintér Lilla HR referens

Pályázati anyagok benyújtása:     allas@hwstudio.hu  (szakmai önéletrajz és rövid motivációs levél)

Alkalmazás-fejlesztő

Feladata:

  • web- alapú alkalmazások szoftverfejlesztése

  • PHP, Javascript (Ajax), MySQL, PostgreSQL, CSS, XML, Ext JS (sencha.com) ismeretek
  • Windows, Linux ismeretek
  • Böngésző szoftver ismeretek

  • problémamegoldó készség, gyakorlatias hozzáállás;
  • ügyfélközpontú gondolkodás

Elvárt nyelvismeret és annak szintje:                   szakmai angol nyelvtudás

Különleges lehetőségek a cégnél:                         integrációs mentori program

Pályázati anyagok benyújtása:     allas@hwstudio.hu (szakmai önéletrajz és rövid motivációs levél)

Lépjen velünk kapcsolatba

QR Code